Hurtownia i sklep szkła, drobnego sprzętu laboratoryjnego,
odczynników chemicznych, art. medycznych i BHP

Zaloguj się aby mieć dostęp do cen
Login:
Hasło:

Historia Firmy   Bogdan Lisowski zaczyna się w 1983 roku.

Początkowo istnieliśmy, jako placówka handlowa PSS SPOŁEM w Łodzi przy ul. Limanowskiego 127. Prowadziliśmy wyłącznie sprzedaż szkła laboratoryjnego.

W 1990 roku w wyniku przekształceń własnościowych powstała samodzielna Firma, której właścicielem został, dotychczasowy kierownik, Bogdan Lisowski. Na początku działalności była to Firma rodzinna, a obecnie zatrudnia 5 pracowników.

Nazwa stanowi akronim słów określających asortyment towarów jaki oferuje do sprzedaży.

W 2002 roku, z powodu braku możliwości rozbudowy, a co za tym idzie, rozszerzania zakresu naszej działalności, przenieśliśmy się do nowej siedziby pod numerem 129 (po sąsiedzku).

Jako, że Firma nasza ma dość długi rodowód, wiemy z doświadczenia, że najlepszą metodą zapoznania się z towarem jest dokonanie oceny jakościowej na miejscu, a nie tylko w katalogach, czy na stronach internetowych. Dlatego też odwiedzający nas klienci mają możliwość zapoznania się z szeroką ofertą towarów bezpośrednio w naszej siedzibie. Posiadamy na stanie magazynowym 80 ÷ 90% oferowanego asortymentu. Dodatkową zaletą tak wypełnionego magazynu są krótkie terminy realizacji zamówień.

Nieustannie rozszerzamy zakres naszej działalności, zarówno jeśli chodzi o oferowany asortyment, jak i zasięg geograficzny. Obecnie Firma nasza obsługuje obszar całej Polski.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i nie boją się podejmować trudnych zagadnień związanych z tak szeroką branżą.

Od samego początku istnienia Firmy naszą dewizą było i jest rzetelne podejście do potrzeb każdego klienta.

Strona główna Asortyment Główni partnerzy handlowi Regulamin
sklepu
Kontakt
Jak dojechać
Polityka
prywatnosci
Agencja interaktywna