Hurtownia i sklep szkła, drobnego sprzętu laboratoryjnego,
odczynników chemicznych, art. medycznych i BHP

Zaloguj się aby mieć dostęp do cen
Login:
Hasło:

SIMAX - Producent wysokiej jakości szkła laboratoryjnego. Szkło borokrzemowe SIMAX należy do ogólnie znanej na świecie grupy szkła technicznego borokrzemowego klasy 3.3 wg normy ISO-DIN 3585 i odpowiada wszystkim innym gatunkom szkła zgodnym z powyższą normą.
SCHOTT - Producent wysokiej jakości szkła laboratoryjnego marki DURAN klasy boro 3.3 wg normy ISO-DIN 3585.
Zalmed - Zakład Aparatury Laboratoryjno-Medytcznej ZALMED jest wiodącym producentem sprzętu laboratoryjnego i medycznego.
Wamed - Wytwórnia Aparatury Medycznej WAMED istnieje od 1949r. Produkuje najwyższej jakości sprzęt medyczny, laboratoryjny (cieplarki, komory badań cieplnych, suszarki, elektrolizery).
Kartell - Plastikowe artykuły laboratoryjne
Vit-Lab - Vit-Lab jest jednym z największych w Europie producentów wysokiej jakości naczyń laboratoryjnych wykonanych z tworzyw sztucznych.
Kautex - KAUTEX TEXTRON GmbH & Co.KG jest znanym europejskim producentem opakowań z tworzyw sztucznych do zastosować w przemyśle chemicznym.
Bürkle - Firma Burkle jest producentem drobnego sprzętu laboratoryjnego, a w szczególności urządzeń opróżniających i różnego rodzaju próbników.
Deutsch & Neumann - Producent wysokiej jakości wyrobów z gumy naturalnej, syntetycznej oraz silikonu.
MEDILAB - Preparaty dezynfekujące
Bochem - Sprzęt laboratoryjny z metalu
Chirmed - Fabryka Narzędzi Medycznych CHIRMED w Rudnikach k/Częstochowy jest polskim producentem narzędzi medycznych. Firma istnieje od 1946 roku, a od 1948 roku specjalizuje się w produkcji narzędzi medycznych.
KWT Włocławek - Kujawska Wytwórnia Termometrów we Włocławku powstała w roku 1957 jako spółdzielnia pracy z inicjatywy grupy członków-założycieli, i w tej formie prawnej egzystuje do dnia dzisiejszego.
W okresie prawie 50-cioletniej egzystencji, Spółdzielnia prowadziła podstawową działalność w zakresie produkcji termometrów szklanych cieczowych zgodnie z wymogami norm PN, BN i przepisami metrologicznymi GUM.
Elmetron - Firma Elmetron jest spółką jawną, powstałą w 1989 r. Produkuje pH-metry, jonometry, symulatory pH, konduktometry, tlenomierze, wilgotnościomierze, termometry i grubościomierze. Wszystkie konstrukcje są rozwiązaniami autorskimi bez korzystania z licencji innych firm.
AXIS - Firma AXIS jest producentem wag do laboratoriów, aptek, sklepów, zakładów jubilerskich, działów kontroli technicznej, gabinetów lekarskich oraz magazynów. Do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych opracowane zostały wagi specjalne: nierdzewne i hermetyczne, odporne na wilgoć i agresywne czynniki chemiczne.
Radwag - Zakład Mechaniki Precyzyjnej RADWAG jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.
TESTO - Testo Sp. z o. o. od ponad 20 lat działa na rynku polskim jako oddział niemieckiej firmy Testo - światowego lidera w projektowaniu i produkcji przyrządów oraz rozwiązań pomiarowych. Oferowane przyrządy pomiarowe produkowane są według restrykcyjnych standardów jakościowych. Oferuje szeroki wachlarz urządzeń i rozwiązań pomiarowych dla wielu obszarów zastosowań.
STANLAB - PPH "STANLAB" jest dostawcą surowców i odczynników chemicznych mających zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. W ofercie znajduje się około 3 000 wysokiej jakości różnorodnych preparatów i substancji chemicznych.
Eurosensor - Firma EUROSENSOR jest własnością prywatną, założona została w 1990 r. Produkuje elektrody do pomiarów pH, redox, jonoselektywne; czujniki konduktometryczne, oporowe czujniki temperatury, czujniki do oznaczania wody metodą K. Fischera.
HYDROMET - Producent elektrod pH-metrycznych, konduktometrycznych i innych czujników elektrochemicznych.
HANNA Instruments - HANNA INSTRUMENTS Sp. z o.o. oferuje aparaturę do pomiarów fizyko-chemicznych parametrów cieczy i powietrza: temperatury, pH i Redox, zawartości tlenu, wilgotności, przewodności, mętności, koncentracji jonów, ChZT i wiele innych…
Chempur - Producent i dystrybutor odczynników i surowców chemicznych.
Macherey Nagel - Artykuły do filtracji, chromatografii, papierki wskaźnikowe, zestawy do analizy wody
Technosklo Ltd. - Znany czeski producent szkła laboratoryjnego.
Sartorius - SARTORIUS - Podstawową dziedziną działalności jest produkcja wag, filtrów i urządzeń filtracyjnych.
Millipore - Millipore jest czołowym producentem materiałów filtracyjnych do różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach nauki i przemysłu.
Whatman i S & S - Firma Whatman International to kilkanaście ośrodków produkcyjnych w Wielkiej Brytanii, USA, Japonii, Niemczech, Belgii i innych krajach, wytwarzających materiały filtracyjne przy zastosowaniu najnowocześniejszych, często unikalnych technologii.
Polsonic -
WIGO - Producent magnetycznych i rolkowych mieszadeł laboratoryjnych
IKA Werke - Firma IKA jest producentem sprzętu laboratoryjnego. Przysłowiowa jakość firmy IKA gwarantuje pewność działania i funkcjonowania, która decyduje o sukcesie pracy laboratoryjnej.
Funke-Medingen - Firma Funke Medingen specjalizuje się w produkcji termostatów i kriostatów.
Swann-Morton - Firma Swann Morton Ltd. będąca światowym liderem w produkcji ostrzy, skalpeli i rękojeści chirurgicznych, a także ostrzy przemysłowych. Wszystkie produkty Swann Morton posiadają międzynarodowe certyfikaty jakościowe, są również dopuszczone do obrotu na polskim rynku medycznym.
Strona główna Asortyment Główni partnerzy handlowi Regulamin
sklepu
Kontakt
Jak dojechać
Polityka
prywatnosci
Agencja interaktywna